Doručovací služby:

Zásilkovna

Naším primárním rozvozcem pro vaše zásilky je Zásilkovna.cz, která doručuje po celé republice a dalších Evropských zemích za nejnižší cenu a z naší zkušenosti i s nějvyšší kvalitou. Největší výhoda spočívá v doručení na odběrové místo co nejblíže k vám. Stačí si jen vybrat tuto dopravu v pokladně a zvolit pro vás nejlepší místo, kde sí následně zboží vyzvednete.

DPD

Společnost DPD patří k nejvěším dopravcům kusových zásilek u nás, doručuje až k vám domů, nebo na adresu vámi zvolenou. Kurýr vás předem informuje o doručení a na přesném času se můžete domluvit přímo s ním.

V případě potřeby společnost DPD doručuje i podruhé, než-li zásilku vrátí.

Česká pošta

Standartní doručení přes Českou poštu tzv. balík do ruky, tedy kurýr vám podobně jako u DPD doručí standartně domů, nebo na zadanou adresu a v případě nezastižení zanechá balíček na nejbližší pobočce České pošty.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Platební metody:

Platba kartou online

Nejběžnější a nejrychlejší způsob platby. Okamžitě po zaslání objednávky je možné uskutečnit přes naši platební bránu, pomocí vaší platební karty.

Způsob úhrady zvolíte v pokladně, ihned po odeslání objednávky budete přesměrováni do chráněné platební brány, pro zaplacení. V případě zájmu, můžete okamžitou platbu zrušit a v emailu vaší nové objednávky můžete kdykoliv po té svou objednávku do 14 dnů zaplatit kartou pomocí odkazu, který vás opět přenese do platební brány.

Převodem na účet

Klasický způsob platby vaší objednávky přes bankovní příkaz. Stačí zvolit v pokladně při odesílání objednávky. Informace k platbě dorazí obratem na váš email. Úhradu je nutné provést nejpozději do 14 dnů, neuhrazené objednávky budou následně zrušeny.

Bankovní spojení:

Číslo účtů: 2601274161/2010

IBAN: CZ1920100000002601274161

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Variabilní symbol pro identifikaci platby naleznete v emailu přijaté objednávky, který byl zaslán obratem po vytvoření objednávky.

Dobírkou

Nejpoužívanější způsob platby. Při přebírání zásilky od dopravce, zboží hradíte v hotovosti řidiči, dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte kód zaslaný dopravcem buď v SMS zprávě nebo na email, urychlíte tím předání zásilky.

Pokud se dopředu informujete na místě vyzvednutí je možné zaplatit zboží při předání i platební kartou.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.